Manyetik maske nedir?

Pembe maske, sivilceleri ve siyah noktaları söküp atmasıyla ünlü siyah maske çılgınlığı derken şimdilerde ise dünya, Amerika’dan gelen, ” manyetik maske “ haberiyle çalkalanıyor. Kaşifiyse ünlü dermatolog Harold Lancer…

Gençliğinizi korumak ve yaşlanma etkilerinden arınmak mı istiyorsunuz? O halde buyurun mıknatıslı manyetik maskeyi tanıyın…

Manyetik Maske Nedir?

Demir, pudra ve retinoik asit partikülleri… İşte, manyatik maskenin içeriği bu özlerden oluşuyor. Ciltteki kolajen değerini kısa sürede arttıran ve cildi hızla yenileyen bu maske ülkemizde de satılıyor artık. Maskenin asıl özelliği temizleme aşamasında ortaya çıkıyor.

Maskenin uygulaması basit ve pratik. Uygulama sonrasında sadece 10 dakika içerisinde maske cilt altına nüfuz ediyor ve yaydığı özel ilaç ile etkisini kısa sürede göstermeye başlıyor.

Yüzünüze kısa bir masaj aşaması ile uyguladığınız manyetik maske önce sıcaklık, sonrasında ise serinlik hissi uyandırarak aktive oluyor. Üstelik de kuru, karma ya da yağlı cilt olarak ayırt edilmeksizin her cilt tipine uyum sağlayabiliyor.

Kırışıklıklarla Etkin Mücadele İçin Manyetik Maske

Kırışıklıkları gideren, yüzünüzü derinlemesine temizleyen ve parlaklık sağlayan aynı zamanda da esneklik kazandıran manyetik maske , 60 gün gibi kısa bir zaman zarfında tüm etkilerini ortaya çıkarıyor ve ciltte oluşan farklılığı hissettiriyor.

İçerisindeki kolajen lifi ve proteinlerle kısa sürede genç ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlayacak olan mıknatıslı maske , azalan ve düşen kolajen desteğini size dışarıdan sağlıyor. Bu etkilerinin yanı sıra cilt lekeleri ve siyah nokta oluşumuyla da mücadele eden manyetik maske şişlikler, iltihaplı kızarıklıklarla da mucizevi bir şekilde başa çıkıyor.

Deneyler ve kullanıcı yorumlarından ede edilen bilgilere göre uygulama sonucunda yüzünüzü ılık su ile yıkadığınızda yüzünüzden toksinlerin atıldığına şahitlik edebiliyorsunuz. Bu sayede nefes alan cildiniz ölü derilerden ve kirden arınarak gençleşiyor aynı zamanda canlılık ve parlaklığa kavuşuyor.

Eğer sizin de yoğun iş temponuzdan ya da maliyetli fiyatlar yüzünden güzellik merkezlerine uğrama şansınız yoksa uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bu maskeyi ev ortamında uygulayarak 2 ay gibi kısa bir sürede yüzünüzde oluşan problemlerinizden kurtulabilir, yaşlanma etkilerini geciktirebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Konuyla çok alakasız olacak ama sitemde tek soruluk bir anket paylaştım ana sayfada sağ tarafta hemen. Fikirlerinize önem veriyorum lütfen cevaplar mısınız? Siteme profil resmime tıklayıp ulaşabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim ^_^

  2. Cilt maskelerine meraklıyımdır aslında ama manyetik maske ürününü ilk kez sizden öğrendim. Sıcak-soğuk etkisi sağlaması, bir de kolajen desteği sağlaması ilgimi çekti. Denemek isterim açıkçası. Güzellik merkezleri özellikle bu dolar kurunun neredeyse ikiye katlaması sebebiyle en basit uygulamalar için bile abartılı rakamlar talep ediyor. En iyisi güçlü, etkili ürünleri keşfedip evimizin rahatlığında kendimiz uygulamak. Bakalım bende bir fark olacak mı; sonucu yazarım size. Bu yeniliği tanıttığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu