Güzellik&BakımModa

Kitten Heel Ayakkabılar İle Sevimli Şık Ayaklar

Tanıyanlarda Kitten heel geri mi dönüyor reaksiyonu yaratacak olan bu moda akımı için cevabımız; evet kitten heel geri dönüyor olacak. Mini minnacık topuklarıyla 1500 – 1600- 1700’lü yıllarda sarayda giyilen küçük topuklu ayakkabıları anımsatan Kitten Heelleri tarih boyu kim bilir kimler kimler giymiştir; Jackie Kenedy’ler mi istersiniz, Audrey Hepburn’ler mi?… Kısacası küçük topuklu ve retrolu bu ayakkabılara bu yıl tekrar merhaba diyebilirsiniz.Uzun Zaman Sonra Neden Tekrar Kitten Heel?

Önümüzdeki dönemlerin sokak modası olmaya aday kitten heel ayakkabılarla uçuyor gibi hissedeceksiniz. Minik topuk ya da yavru topuk anlamına gelen bu sevimli, sempatik, şık, özgür ve yaratıcı ayakkabı modeli, modacıların öyle uzun uzadıya düşünmelerine gerek bırakmadan yeniden trend olmuş gibi görünüyor.

Çünkü uzun yıllardır kadınlar stiletto giymekten tüm konforlarını kaybettikleri gibi, ayak sağlıklarından da olmuş durumdalar. Öte yandan spor ayakkabılara köklü bir dönüş oldu neredeyse. Konforda iyi ama şıklık konusunda pek de tatmin edici olmayan spor ayakkabıların asla topuklu ayakkabının yarattığı şıklığı yaratmayacağı malum. Kitten heel ayakkabılar ise hem şıklığın hem de rahatlığın sembolü. 

İşte bu sebeplerden dolayı moda tasarımcıları da bu yıl konforu şıklıkla birleştirerek bizlere aradığımız ve özlemini çektiğimiz rahatı sağlamayı hedeflediklerinden, önümüzdeki zamanlarda kitten heell ayakkabılara tekrar merhaba diyeceğiz.

Annenizden ya da büyük annenizden kalma ketten heel ayakkabılarınız varsa çok şanslısınız. Çekinmeden, göğsünüzü gere gere giyebilirsiniz bu ayakkabıları zira bu yılın en büyük ayakkabı trendi ketten heel ayakkabılarından yana.Retro dediysek hepsinin de eski suretlerde olacağını düşünmediniz herhalde. Eskilere oranla tarzınızı daha iyi yansıtabilecek birçok renk seçeneği ve çeşitli tasarımlarıyla kendinize sınırlama getirmeden rahatlıkla seçim yapabileceğiniz bir ürün yelpazesi sunulacak.

Çivilisinden disko topuklusuna, incilisinden hologramlısına ya da sloganlısına kadar aklınıza gelebilecek birçok karakterde tasarlanacak olan kitten heell ayakkabılarınıza şimdiden ayakkabılığınızda yer açmaya başlamanızı tavsiye ederiz. 

Bunlar da ilgini çekebilir!

Benzer Yayınlar

YORUM YAP!

Close
Close