Hakkımızda

2017 Ekim’inde web dünyasına “Merhaba” diyen xhayat.com, gözlem, araştırma ve deneyimlerden yola çıkarak doğal sağlıklı yaşamı teşvik etmenin yanı sıra güzellik ve bakım ipuçları, ebeveyn çocuk ilişkisi, anne-bebek ve kişisel gelişim, pratik bilgiler, şifalı bitkiler gibi pek çok konuya değinen ve hatta daha fazlasını vaat eden bir yaşam bloğudur. XHayat ekibi olarak insanların daha sağlıklı yaşamlar sürdürmelerine, doğru ve faydalı bilgiler edinmelerine yardımcı olmaya kararlıyız.

Paylaşımlarımızla, hem bedeninizi hem ruhunuzu beslemek üzere yola çıktık. Bu vesileyle “X Hayatlara” bir nebze cesaret, motivasyon ve ilham kaynağı olabilirsek ne mutlu bize. Hep birlikte bu yolculuğun tadını çıkarmak dileğiyle 🙂

Xhayat’ta yer alan içerikleri yorumlayabilir, kaynak belirtmek şartıyla diğer kullanıcılarla bilgi alışverişinde bulunabilir, içerikleri popüler sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, soru, görüş ve önerilerinizi İletişim sayfası üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve bloğumuza abone olarak en yeni içeriklerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

👇👇👇

Başa dön tuşu