Hakkımızda

2017 Ekim’inde web dünyasına ”Merhaba” diyen xhayat.com, gözlem, araştırma ve deneyimlerden yola çıkarak doğal sağlıklı yaşamı teşvik etmenin yanısıra kadınlar için güzellik ve bakım ipuçları, ebeveyn çocuk ilişkisi, anne-bebek ve kişisel gelişim, pratik bilgiler, şifalı bitkiler gibi pek çok konuya değinen ve hatta daha fazlasını vaad eden bir yaşam bloğudur. XHayat ekibi olarak insanların daha sağlıklı yaşamlar sürdürmelerine, doğru ve faydalı bilgiler edinmelerine yardımcı olmaya kararlıyız.

Paylaşımlarımızla, hem bedeninizi hem ruhunuzu beslemek üzere yola çıktık. Bu vesileyle ”X Hayatlara” bir nebze cesaret, motivasyon ve ilham kaynağı olabilirsek ne mutlu bize. Hep birlikte bu yolculuğun tadını çıkarmak dileğiyle 🙂

Xhayat’ta yer alan içerikleri yorumlayabilir, diğer kullanıcılar ile bilgi alışverişi yapabilir, içerikleri popüler sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve bloğumuza abone olarak en yeni içeriklerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu