Gezi-Seyahat

Bungalov Evler | Bungalov Ev Nedir

Bungalov Evler 

Yoğun bir iş temposunun ardından kendinizi kaliteli bir  tatille ödüllendirmek istemez misiniz? Bir çoğunuzun “Evet, elbette” dediğini duyar gibiyim. Aslında tatil birçok kişi için artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Hatta bazı ülkelerde senenin belli bir zamanında tatile çıkmanın kanuni olarak zorunlu hale getirilmesi düşünülüyor. Diğer yandan tatilin bir ihtiyaç olduğu günden güne dillendiriliyor ve bazı şirketler çalışanlarını ekstra ücret ödeyip tatile gönderiyor.Peki, ağaçtan inşa edilmiş Bungalov Evlerde tatil yapma imkanınız oldu mu hiç?  

Bungalov Ev Nedir? 

Bungalov Evler
Bungalov Evler

Hint kültüründen esinlenilerek yapılmış bungalov evler; genellikle tek katlı ve ahşaptan yapılan ya da organik yapı malzemeleri kullanılarak inşa edilen, gündelik hayatın stresinden uzaklaşıp rahatlayabileceğiniz mekanlardır.

Kalabalık ve gürültülü şehirler, hava kirliliğinin yüksek oranda seyrettiği metropoller sağlımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Solunan kirli hava özellikle nefes alma ritmini alt üst edip akciğerleri deforme etmektedir. Bu yüzden tatil yapılan ortamın duruma göre sessiz sakin, kalabalık olmayan, bol ağaçlı, temiz havalı yerler olması şart. Böylesi bir tatil, kendimize ayırabildiğimiz kısacık zamanlarda, ciğerlerimizi şehrin nahoş havasından arındırmak için en ideali olacaktır.Bunun için, bungalov evler tatil için en doğru seçim diye düşünmek yanlış olmaz. Zira bungalov evler tam da ağaçların, denizlerin,  göllerin bulunduğu bol oksijenli yerlere inşa edilmiştir.

Bungalov Evler Özel Hissettirir 

Bungalov Evler
Bungalov Evler

Farklı mimarisi, otantik yapısı ve doğal görselliği sizi farklı bir atmosfere dahil edip özel hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda tabiatın insanoğluna sunmuş olduğu eşsiz toprak kokusu soluğunuza değdiği andan itibaren vazgeçilmeziniz olur.

Kuşlar, börtü böcek, diğer çeşitli canlıların sesiyle birlikte doğanın enfes ahengi doyumsuzdur, mest eden cinsten…  Solunum hastalıkları olanlar için ise bulunmaz nimettir. İster tabiatın içerisinde hafif yürüyüşler yapın, ister tur hizmetleriyle çevreyi gezin, ister deniz, kum, güneş ve maviyle bütünleşin.
Aktiviteler : Doğa yürüyüşleri, safari, çocuklar için oyun alanları, oyun makineleri, doğa sporları, tekne turları, kano gezisi, yüzme, dalış turları, Paraşüt, Rafting, bisiklet turu, paintball, at biniciliği, kitap kurtlarının doya doya kitap okuyabileceği huzurlu ortamlar, yazmak için sessiz sakin ve odaklanmayı arttıran ferah odalar. Restoranlar, piknik alanları ve daha birçok ihtiyacı karşılama potansiyeline sahip bu yerlerin tadı damağınızda kalacak ve inanın tatil bitmesin isteyeceksiniz. Tatilden yenilenmiş olarak döneceğiniz garanti elbette.

Bungalov Evler
Bungalov Evler

Tüm bu özellikleriyle birlikte bir de konaklama fiyatlarının her bütçeye uygun olması, metropolden bir süreliğine uzaklaşmak için farklı arayışlar içinde olanları ziyadesiyle tatmin edecektir.

Böyle bir tatil düşlüyorsanız internetten rahatlıkla bulunduğunuz bölgeye yakın ya da uzak bungalov ev tesislerinden online rezervasyon yaptırabilirsiniz.Yalnız şunu hatırlatalım ülkenin en güzel, en nadide yerlerine kurulmuş olan bungalov tesisleri arasından tercih yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Zira her bölge kendine has özelliklerle ve enfes güzelliklerle inşa edilmiş.

Bunlar da ilgini çekebilir!

Etiketler

Benzer Yayınlar

YORUM YAP!

Close
Close